www.legialive.pl www.legia.warszawa.pl
o nas    organizacja     oferta     referencje     kontakt     linki

   SPORT

Od 10 lat zajmujemy się organizacją różnych form sportowego wypoczynku.
Jedną z form działalności jest organizacja turniejów, w których uczestnikami i zawodnikami są przede wszystkim amatorzy, czyli osoby aktualnie nie trenujące i nie zrzeszone w żadnym klubie sportowym, czynne zawodowo i lubiące spędzać wolny czas na boiskach i w halach sportowych, tzn. aktywnie odpoczywać.

Największą popularnością wśród firm uczestniczących w różnych rozgrywkach sportowych cieszą się turnieje piłkarskie ujęte w formie LIGI.
Aktualnie rozgrywki odbywają się w halach sportowych o dwóch rodzajach nawierzchni - tradycyjna (parkiet) oraz sztuczna trawa. W każdej z tych lig rywalizacja odbywa się na różnych poziomach zaawansowania.

Integracja, która następuje pomiędzy pracownikami poszczególnych firm na boiskach, może być pogłębiona podczas imprezy finałowej dla wszystkich uczestników Ligi (pikniku lub dyskoteki), połączonej z rozdaniem nagród, organizowanej po każdej edycji rozgrywek.
Oprócz Ligi Biznesu, ALB jest organizatorem tzw. turniejów branżowych. Już siedmiokrotnie firmy i instytucję związane z rynkiem kapitałowym bawiły się na turnieju "O Puchar Przewodniczącego Komisji Papierów Wartościowych i Giełd", firmy telekomunikacyjne miały możliwość konkurowania w zawodach "TelCom Cup", a handlowcy na turnieju "Market Cup".
Turnieje okolicznościowe jak np.: "O Puchar Prezesa ALB" to imprezy w których nie ma ograniczeń branżowych, mogą w nich brać udział wszystkie chętne drużyny amatorskie.     POLECAMYI liga
Liga Mistrzów
I liga  |  II liga
I liga  |  II liga

© 2004 ALB Service. Created & hosted by Dobrzyński.biz